KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598388
nr 1459 8388
Åke Östberg
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotiv, "åska på avstånd". Olja på pannå, signerad, oramad, 35x27 cm
Åke Östberg, svensk bildkonstnär född i Köping 1946, uppvuxen i Södertälje.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:26:31
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Åke Östberg
Läs mer om Ã…ke Östberg